Skuteczny sposób na zwalczenie zbędnego owłosienia

Współczesny przemysł kosmetyczny oferuje nam szerokie spektrum sposobów na walkę z niechcianym owłosieniem. Wśród najpopularniejszych zabiegów, które wykonywać możemy samodzielnie jest depilacja standardową maszynką, depilatorem, usuwanie włosków za pomocą kremów do depilacji oraz wosku kosmetycznego. Coraz częściej zamiast tych krótkotrwałych w skutkach metod kobiety decydują się na wykonanie depilacji laserowej w salonie kosmetycznym. Depilacja (a właściwie epilacja) laserowa to innowacyjny zabieg polegający na niszczeniu cebulek włosów przy użyciu wiązki specjalnego lasera. Jej działanie opiera się o działanie energii termicznej, uszkadzającej nieodwracalnie cebulkę. Metoda ta jest uważana za całkowicie bezpieczną, a jej skuteczność jest uzależniona od odpowiedniego doboru mocy lasera oraz regularności wykonywanych zabiegów.

Depilacja laserowa Szczecin to sposób, który sprawdzi się w przypadku każdej partii ciała. Jej nieocenioną zaletą jest wysoka skuteczność oraz długotrwałe efekty, czym deklasuje całkowicie tradycyjne metody pozbywania się owłosienia. Aby zabieg był całkowicie bezpieczny, należy wykluczyć przeciwwskazania do jego wykonania – znajdują się wśród nich m. in. ciąża, świeżo opalona skóra, padaczka, występowanie rozrusznika serca oraz stan bezpośrednio po zabiegach chirurgicznych. Należy pamiętać, że w krótkim czasie przed wykonaniem zabiegu nie można przyjmować witaminy A oraz jej pochodnych, opalać się (również na solarium), stosować kremów depilujących oraz kwasów owocowych w rejonie, w którym pragniemy trwale pozbyć się owłosienia. Obecnie każdy salon kosmetyczny o wysokim standardzie wykonuje zabiegi depilacji laserowej. Problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca nie będzie w dużych miastach, takich jak Szczecin, gdzie znajduje się wiele gabinetów kosmetycznych oferujących ciekawe promocje i atrakcyjne warunki wykonywania zabiegów. Przy doborze salonu, w którym wykonana zostanie depilacja laserowa należy kierować się opinią dotychczasowych klientek, która jest najbardziej rzetelnym miernikiem standardu, jaki oferuje gabinet. Warto zwrócić również szczególną uwagę na to, czy maszyny wykorzystywane w salonie posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.

1 comment

  1. Jeśli któraś z dziewczyn jeszcze zastanawia się przed wykonaniem tego zabiegu – gorąco polecam, nie ma na co czekać. Efekt jest fenomenalny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>