Leczenie trądziku u kosmetyczki

Osoby, które zetknęły się z trądzikiem zazwyczaj ukrywają go pod grubą warstwą makijażu. Takie postępowanie nie ma największego sensu… O wiele lepiej na tym wyjdziemy jeśli skorzystamy z zabiegów medycyny estetycznej, jednocześnie pozbywając się na zawsze nielubianych krostek i zaskórników.

Z problemem trądziku nie borykają się tylko nastolatki, ten problem dotyka też dorosłych. Chcąc na własną rękę uporać się z trądzikiem możemy sobie tylko zaszkodzić Trądzik, który jest źle leczony na twarzy pozostawi szpecące blizny i przebarwienia.

Leczenie trądziku u kosmetyczki

Jeśli chcesz pozbyć się trądziku, który szpeci Twoją twarz skorzystaj z usług kosmetyczki. Z pewnością zaproponuje Ci innowacyjny zabieg pod nazwą JetPeel, czyli piling wodny. Piling wodny polega na złuszczaniu naskórka przy użyciu mocnego strumienia soli fizjologicznej i powietrza. W ten sposób zostają usunięte zrogowaciałe warstwy naskórka, a ujścia gruczołów łojowych obkurczone. Dodatkowo zabieg ten nawilża skórę twarzy. Kosmetyczka Wrocław (swiaturody.com/wroclaw,kosmetyczka,9.html) do wykonania tego zabiegu używa lasera, którego wiązki docierają głębiej, usuwając przy tym uszkodzone komórki skóry właściwej. Oprócz tego zabieg ten ma na celu zwężenie kanału, który odpowiedzialny jest za powstawanie zaskórników.

Osoby, które zdecydowały się na taki kosmetyczny zabieg pierwsze jego efekty dostrzegają już kilka dni po wykonanym zabiegu. Światło z lasera pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu, dlatego oczekiwany efekt może nastąpić dopiero po trzech miesiącach od regularnych serii zabiegu. Zazwyczaj kosmetyczka zaleca 3-5 zabiegów, wykonywanych w około 4 tygodniowych odstępach czasowych.
Można również pokusić się o zabiegi mikrodermabrazji, które mają na celu przywrócenie blasku skórze i zlikwidowanie zaskórników. Ten zabieg również należy powtórzyć kilkakrotnie, aby efekty były widoczne.

Jeśli masz problem z trądzikiem nie lecz go na własną rękę. Salon kosmetyczny Wrocław oferuje swoim klientkom także ten zabieg kosmetyczny. Koniecznie udaj się do gabinetu kosmetycznego i zapoznaj się z wszelkimi szczegółami tego zabiegu. Z pewnością Panie będą bardzo zadowolone z uzyskanych efektów dzięki temu zabiegowi. Nie marnuj czasu na domowe sposoby pozbycia się trądziku, to nie ma sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>